O Nas

Smart Premium to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu.

Systemy alarmowe

Smart Premium

Nasza praca to nasza pasja.

Kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem, a kreatywność i dbałość o najmniejsze szczegóły gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Indywidualne, nieszablonowe a wręcz trudne rozwiązania to nasza specjalność.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji antenowych, internetowych, monitoringu, kin domowych, systemów alarmowych, a także instalacji elektrycznych.
Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również firmami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz instytucjami państwowymi.

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom niezawodność oraz przeświadczenie, że wybrali najlepszych, bezkonkurencyjnych specjalistów na rynku.

Smart Premium to przede wszystkim

nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu. Działalność została założona w 2005 roku. W 2021 roku przekształciliśmy z małej firmy Blue Sat staliśmy się spółką Smart Premium aby świadczyć nasze usługi na terenie całej Polski ale również Europy. Od wielu lat dbamy o to, aby Wasz dom dawał Wam poczucie bezpieczeństwa, komfortu i spokoju.

W ciągu kilkunastu lat naszej pracy zbudowaliśmy ogromne zaufanie wśród naszych klientów. Zaufało nam już ponad 4 500 klientów indywidualnych oraz blisko 2 000 firm.

15 lat doświadczenia

15-letnie doświadczenie w branży, wyszkoleni i profesjonalni pracownicy oraz ogromne zaplecze techniczne, pozwala nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie.

Zaufaj nam już dziś!

Monitoring

Instalację kamer oraz konfigurację monitoringu (podgląd na żywo przez aplikacje IOS, iPhone, Android lub program do zarządzania na komputerze)

01

Anteny satelitarne

montaż oraz serwis anten satelitarnych i naziemnych

02

Internet i sieci lokalne

Instalację i konfigurację Internetu oraz sieci lokalnej w domu bądź w firmie (Routery, Switche, Access Pointy, Plc, Serwery Sieciowe itp.)

03

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne (okablowanie, instalacja skrzynek elektrycznych, rozdzielnic, modułów )

04

Systemy alarmowe

systemy alarmowe oraz zabezpieczające (czujniki magnetyczne, podczerwieni-PIR, sygnalizatory, centralki alarmowe itp),

05

Systemy audio video

montaż i konfigurację systemów Audio-Video

06

Bezpieczeństwo to podstawa

Zamów bezpłatną wycenę:

× W czym możemy pomóc?